ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ ΥΠΟΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Για να δείτε την προκήρυξη παρακαλώ κάντε κλικ εδώ.

Για να κατεβάσετε την αίτηση παρακαλώ κάντε κλικ εδώ.

Το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ενδιαφέρεται για την απασχόληση Ακαδημαϊκών Υποτρόφων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2022-2023 για να καλύψει τις ανάγκες των ακολούθων μαθημάτων:

• «Στατιστική Ι» και  «Στατιστική ΙΙ» – μια (1) θέση και για τα δύο μαθήματα
  • «Εταιρική Διακυβέρνηση και Εταιρική Κοινωνική Ευθύνη» – μια (1) θέση
  • «Μεθοδολογία Έρευνας» – μια (1) θέση
  • «Λογιστική Δημοσίου Τομέα» – μια (1) θέση

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που έχουν τα προβλεπόμενα προσόντα να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους υποβάλλοντας ηλεκτρονικά (συγκεντρωτικά σε ένα αρχείο) τη σχετική αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από 22-7-2022 έως και 4-8-2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail) της γραμματείας του Τμήματος:
g-accfin@uth.gr
Αρμόδιος κ. Κανιούρας Πάρης (τηλ. 2410-684233)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν το έντυπο της αίτησης και τα δικαιολογητικά όλα μαζί σε ένα συμπιεσμένο αρχείο μορφής .zip.